Novinka výhodná sada

Velká kreativní sada - Pojďme slavit

PA1454
Neohodnoceno

Velká sada produktů na scrapbooking z kolekce Pojďme slavit. Obsahuje velké scrapbookové papíry 30,5 x 30,5 cm i designové kartičky na tvoření ve stylu Project Life, sady papírových výseků a samolepek.

 
  • 951 Kč 96 Kč –10 %
    706,61 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
855 Kč
Kategorie: NAŠE KOLEKCE
 

Velká scrapbooková sada z kolekce Pojďme slavit je určená pro vás, kteří střídáte více druhů scrapbookového tvoření a potřebujete jak velké scrapbookové papíry 30,5 x 30,5 cm, tak menší formáty kartiček. Pokud vyrábíte velké scrapbookové album a vkládáte do něj nedělené velké kapsy i  kapsy dělené na menší kapsičky, je tato sada to pravé pro vás. Na papírech a kartičkách se designy neopakují takže získáte opravdu velké množství materiálů, které vás budou dokonale inspirovat.

S touto sadu budete mít dostatek materiálů také na různá minialba, deníčky a samozřejmě přáníčka. Všechno budete mít dokonale sladěné. Posuňte vaše tvoření na vyšší level a vyberte z této kolekce další produkty. Všechny je najdete v kategorii Naše kolekce. Všechny části tohoto balíčku si můžete dokoupit také samostatně.

Velká scrapbooková sada obsahuje:

8 x scrapbookový papír 30,5 x 30,5 cm (12 x 12 inch). Papíry Papero amo mají luxusní gramáž 250 g a jsou kvalitně potištěné ofsetem

1 x sada designových kartiček na tvoření ve stylu Project Life, na přáníčka a minialba (15 x velká kartičky, 35 x malá kartička)

2 x papírové samolepky formát A5, tyto samolepky mají vysokou gramáž 250 g

2 x papírové samolepky s abecedou formát A5, tyto samolepky mají vysokou gramáž 250 g

2 x sada papírových výseků (61 a 76 ks), na lepení použijte oboustrannou lepící pásku nebo 3D lepící čtverečky - není součástí balíčku

 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Velká kreativní sada - Pojďme slavit

TENTO BALÍČEK OBSAHUJE:

Velká kreativní sada - Pojďme slavit

8 KS OBOUSTRANNÝCH SCRAPBOOKOVÝCH PAPÍRŮ 

12" x 12" (30,5 x 30,5 cm)
Velká kreativní sada - Pojďme slavit

2X PAPÍROVÉ VÝSEKY

balení 10 x 15 cm
Velká kreativní sada - Pojďme slavit

2X PAPÍROVÉ SAMOLEPKY

papírové samolepky o velikosti A5
Velká kreativní sada - Pojďme slavit

2X SAMOLEPÍCÍ ABECEDA

papírové samolepky o velikosti A5
Velká kreativní sada - Pojďme slavit

ČESKÉ KARTIČKY 

50 ks jednostranných kartiček
 

Tento produkt naleznete v těchto kategoriích: VŠECHNO ZBOŽÍ, Kreativní sady, NOVINKY, NAŠE KOLEKCE, Pojďme slavit/ Let's celebrate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: