Novinka výhodná sada

Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

PA1452
Neohodnoceno

Sada materiálů na scrapbooking s designovými kartičkami formátu 10 x 15,1 cm a 7,4 x 10 cm, papírovými výseky a samolepkami

  • 743 Kč 84 Kč –11 %
    544,63 Kč bez DPH
  • (10 ks) Skladem
659 Kč
Kategorie: NAŠE KOLEKCE
 

Kreativní kartičková sada z kolekce Pojďme slavit je určená pro vás, kteří nepotřebujete velké scrapbookové papíry a dáváte přednost tvoření v menších formátech. Sada je ideální na tvoření ve stylu Project Life, na minialba a deníky, na výrobu přáníček, visaček na dárky a spoustu dalších papírových projektů. Balení kartiček obsahuje 15 velkých a 35 malých kartiček, některé s českými nápisy . Designy se neopakují, takže získáte opravdu velké množství materiálů, které vás budou dokonale inspirovat.

Posuňte vaše tvoření na vyšší level a vyberte z této kolekce další produkty. Všechny je najdete v kategorii Naše kolekce. Všechny části tohoto balíčku si můžete dokoupit také samostatně.

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

TENTO BALÍČEK OBSAHUJE:

Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

2X PAPÍROVÉ VÝSEKY

balení 10 x 15 cm
Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

2X PAPÍROVÉ SAMOLEPKY

papírové samolepky o velikosti A5
Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

2X SAMOLEPÍCÍ ABECEDA

papírové samolepky o velikosti A5
Kreativní sada kartičková - Pojďme slavit

ČESKÉ KARTIČKY 

50 ks jednostranných kartiček
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: