Novinka

Pečetní vosk - Pojďme slavit/ granule

PA1427
Neohodnoceno

Voskové granule na pečetění z kolekce Pojďme slavit/ Let's celebrate

 

  • 90,08 Kč bez DPH
  • (>10 ks) Skladem
109 Kč
Kategorie: PEČETĚNÍ
 

Voskové granule na výrobu ​​voskových pečetí - směs pěti krásných pastelový barev bez perleti sladěných s barevnou paletou kolekce Pojďme slavit.

Použití: voskové granule (cca 4 kousky) roztavíte na kovové lžičce nad plamenem svíčky, tekutý vosk pak nalijte na povrch, umístíte do středu kovové pečetidlo a necháte ve vosku vychladnout. Pokud chcete práci urychlit, nechejte během práce kovové pečetidlo postavené na kostce ledu 

Množství v lahvičce: cca 100 kusů, 35 gramů

 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích: NOVINKY, VŠECHNO ZBOŽÍ, SEZÓNA A TÉMATA, JARO, LÉTO, PEČETĚNÍ, NAŠE KOLEKCE, Pojďme slavit/ Let's celebrate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: