Objednávky odesíláme denně, ale může se prodloužit doba doručení. Mějte pro přepravce pochopení. Dobírky jsou zatím pozastavené. Osobně ti ve skladu předáme jen zaplacenou objednávku.

VŠECHNO ZBOŽÍ

Když říkáme této kategorii VŠECHNO ZBOŽÍ, tak opravdu myslíme všechno. Najdeš tu výrobky z naší dílny - tedy MATERIÁLY S ČEŠTINOU. A nezapomínáme ani na naše milé východní sousedky, které mají u nás speciální kategorii MATERIÁLY V SLOVENČINE.

Když se řekne scrapbooking, tak tě asi první napadnou scrapbook PAPÍRY. Nebo snad scrapbooková ALBA A KAPSY? Tyto nejzákladnější kategorie určitě stojí zato prozkoumat. Máme taky DIÁŘE a příslušenství k nim. Nesmí ti ujít ani KARTIČKY na Project life - protože s těmi se tvoří prostě samo. 

A když chceš mít svá dílka opravdu vyšperkovaná, tak nemůžeš zapomenout na OZDOBY. A pak si taky můžeš tiskat - vše potřebné k tomu najdeš v kategorii RAZÍTKOVÁNÍ a embossování. Baví tě krasopsaní? Tak to budeš jak doma v sekci KALIGRAFIE, PERA, FIXY A PASTELKY a taky BARVY. A jestli máš doma BigShot, tak nesmíš minout ŠABLONY A RAZNICE. No a jestli ještě nevíš, čím to všechno postříháš a slepíš, tak se podívej do POMŮCEK!

 
  • Řadit dle:
  • 1803 položek celkem

Stránka 1/151

Další produkty