Novinka výhodná sada

MEGA sada - Pojďme slavit/ vše z kolekce

PA1451
Neohodnoceno

Sada pro opravdové nadšence! Tento megabalíček scrapbookového materiálu obsahuje úplně všechno z kolekce Pojďme slavit a nabízíme jej za zvýhodněnou cenu. Sada obsahuje všech 36 produktů z kolekce.

  • 5 720 Kč 851 Kč –14 %
    4 023,97 Kč bez DPH
  • (10 ks) Skladem
4 869 Kč
Kategorie: NAŠE KOLEKCE
 

MEGA SADA Pojďme slavit je pro opravdové sběratele a nadšené tvůrce papírových projektů. Obsahuje kompletní sadu produktů, které jsme vytvořili v kolekci Pojďme slavit. S touto sadou už ti opravdu nebude chybět vůbec nic a tvoje kreativita pojede na fakt velké vlně. Užij si ji!

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: