Novinka

Pečetidlo s rukojetí - Pojďme slavit/ Něco si přej

PA1436
Neohodnoceno

Pečetní razítko na vosk s dřevěnou rukojetí z kolekce Pojďme slavit/ Let's celebrate

 

  • 247,11 Kč bez DPH
  • (>10 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: PEČETĚNÍ
 

Kovové pečetidlo - pečetní razítko - s dřevěnou rukojetí z kolekce Pojďme slavit s českým nápisem Něco si přej. 

Vytvořte si trendy ozdoby na scrapbookové stránky fotoalb a nebo si originálně ozdobte pozvánky, přáníčka, svatební oznámení nebo dárkové předměty. Pečetění je oblíbená kreativní zábava. 

Pečetidla Papero amo jsou dodávána včetně kvalitní dřevěné rukojeti, která vás nebude pálit. 

Použití: roztavte pečetní vosk (pokud nemáte přímo pečetní lžičku a stojánek, můžete použít obyčejnou kovovou lžíci, na které nad svíčkou roztavíte granule vosku). Nalijte roztavený vosk na silikonový povrch, umístěte do středu pečetidlo a nechejte ho ve vosku stát, dokud nevychladne. Pokud si kovové pečetidlo během práce necháte postavené na kostce ledu, bude práce rychlejší.

Velkost otisku: 2,5 cm

 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích: NOVINKY, VŠECHNO ZBOŽÍ, SEZÓNA A TÉMATA, JARO, PEČETĚNÍ, NAŠE KOLEKCE, Pojďme slavit/ Let's celebrate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: