Novinka

Vyřezávací šablony - Pojďme slavit/ Vše na oslavu #7

PA1420
Neohodnoceno
  • 1 z 4

Kovové vyřezávací šablony na scrapbook pro použití se všemi výsekovými strojky


  • 271,90 Kč bez DPH
  • (>10 ks) Skladem
329 Kč
Kategorie: vyřezávací šablony
 

Kovové vyřezávací šablony jsou oblíbeným pomocníkem na vytváření ozdob do scrapbookových fotoalb, deníků a ručně vyráběných minialb, na přáníčka, visačky na dárky a spoustu jiných papírových projektů, party doplňky nebo zápichy do dortů.

Používej s klasickými vyřezávacími strojky jako je Vaessen Creative Cut Easy Mini , Vaessen Creative Cut Easy A5 nebo Big Shot a dalších podobných vyřezávacích strojků.

 

  • balení obsahuje 12 kusy

  • vhodné na vyřezávání motivů z papíru, filcu, látky, gumy, kůže, pěnovky

  • velikost balení 16 x 20 cm
  • velikost největší šablony je 4,4 x 3,4 cm a velikost nejmenší šablony je 2,3 x 1,3cm

 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: