Doprava a platba

DOPRAVA Česká republika

Zásilkovna 59,- Kč (doručení na vybranou pobočku do 1 - 3 dnů)

Nejlevnější doručení na adresu 89,- Kč (balíček doručí DPD, In time nebo jiný dopravce do 1 - 2 dní. Kurýra vybere Zásilkovna podle aktuální vytíženosti kurýrů ve tvém regionu.)

DPD kurýr 95,- Kč (doručení na adresu do druhého dne)

Balík do ruky - Česká pošta 109,- Kč (doručení na adresu do 1 - 3 dní)

Osobní odběr v Uh. Hradišti ZDARMA (převzetí po telefonické dohodě, nemáme kamennou prodejnu)

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1.500 Kč. Doprava zdarma neplatí na sloučené objednávky. Rozhodující je celková částka jednotlivé objednávky. 

 

Pokud uzavřeš objednávku do 11.00, expedujeme ji ještě ten den.

 

DOPRAVA Slovenská republika

Zásilkovna 4,- EUR

Kurýrem 5,- EUR

 

SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK - REZERVACE

Zboží z našeho eshopu si můžete rezervovat průběžnými objednávkami a ušetřit výrazně na poštovném. Funguje to tak, že klasicky objednáš zboží a v posledních krocích objednávky zvolíš jako způsob dopravy "závazná rezervace". Zboží ti budeme rezervovat po dobu 30 dní od první objednávky v řadě. Ve chvíli, kdy budeš chtít řadu objednávek ke sloučení ukončit a zboží poslat, nám do poslední objednávky napiš do poznámky "ODESLAT" a vyber si způsob dopravy a platby. Pokud tak neučiníš ve lhůtě 30 dní, rezervace ti ukončíme my a pošleme výzvu platbě převodem na účet. Pokud zrušíš závaznou rezervaci, vyhrazujeme si právo neumožnit další rezervaci zboží.

Výhodou tohoto systému je úspora na poštovném a jistota, že zboží, které se ti líbí a může být jen v omezeném počtu pár kusů, ti nevyprodáme.

 

Způsoby platby

Převodem na účet ZDARMA

Platba na dobírku 30,- Kč

Rychlý bankovní převod ZDARMA

Platební kartou ZDRAMA

Prostřednictvím Gopay účtu ZDRAMA

Platba v hotovosti při převzetí ve skladu Uherské Hradiště ZDARMA (vyzvednutí je možné po dohodě termínu, obvykle jsme tady k zastižení Po - Pá od 8.00 do 16.30)