Velkoobchodní spolupráce

Produkty, které vyrábíme pod naší značkou Papero amo můžete mít i vy v nabídce svých eshopů a kamenných obchodech s papírenským a dárkovým zbožím. Pokud máte zájem o velkoobchodní ceny, zaregistrujte se u nás jako firma (úvodní strana vpravo nahoře "přihlášení"). Registrace podléhá schválení, takže ceny neuvidíte hned. Budeme rádi, pokud nám napíšete email s odkazem na váš eshop nebo prodejnu, kde byste chtěli náš sortiment nabízet. My vás pak uvedeme na naše stránky jako oficiálního distributora.

Pokud vám velkoobchodní registraci schválíme, můžete pak nakupovat přímo na eshopu, zboží Papero amo uvidíte už s velkoobchodními cenami. Ostatní zboží jiných výrobců na našem eshopu uvidíte s maloobchodními cenami, ale můžete si je přidat do vaší objednávky. 

 

Jak vyhledat jen zboží Papero amo?

· Zboží Papero amo najdete nejlépe, když si zadáte pod levým menu filtr podle výrobce Papero amo TADY

· Nebo můžete vybírat podle kolekcí Papero amo - odkaz v horním menu TADY

· Pokud vás zajímají pouze samolepky, můžete vybírat v kategorii Všechno zboží a podkategorii samolepky (české) TADY

 

Produkty Papero amo můžete nakupovat už od 2 nebo 3 kusů od jednoho druhu. Jiný minimální odběr ani žádné další závazky stanovené nemáme. Máme jedinou podmínku spolupráce, kterou jistě pochopíte - dodržet minimálně naše maloobchodní ceny produktů.

 

Způsoby dopravy a platby můžete vybírat přímo z nabídky eshopu v procesu dokončení objednávky. Doprava zdarma platí pro velkoobchodní zákazníky nad 5000 Kč. Zboží odesíláme po úhradě v den připsání platby na účet.

Pokud máte zájem o zboží, které je na eshopu zrovna vyprodané, napište nám nebo zavolejte a domluvíme se, kdy by pro vás mohlo být znovu dostupné. Napište také v případě, že byste měli zájem o větší počet kusů než je právě dostupný. 

 

Děkuji za zájem a pokud máte další dotazy, napište, ráda vám vyjdu vstříc.

Těším se na spolupráci

Pavlína