SCRAPBOOKOVÁ FOTOALBA

ALBUM NA SCRAPBOOKING představuje investici, kterou je potřeba si promyslet. Před jeho nákupem si promysli hlavně dvě věci s ohledem na tvůj plánovaný projekt. I když jakmile se do scrapbookingu pustíš, stejně nezůstane u jednoho alba :)

  • jakou velikost/ formát? Album ty typu "rodinná kronika", kam budeš přidávat fotky z celého roku bude potřebovat větší prostor než dárek s fotkami třeba z jedné dovolené, oslavy nebo album s fotkami z prvního roku miminka. Na cestovatelské fotky se ti zase můžou hodit jednoduché deníčky.
  • jaký typ tvoření stránek plánuješ? Můžeš si vybrat buď klasické celé stránky v albu (pak se rozhoduješ ještě podle velikosti stránek) nebo tzv. kapsičkový systém. Do nich vkládáš fotky a kartičky.  Stránky jsou bezpečně uložené po celé generace.
  • vazba alba D-ring nebo kroužková? Rozdíl je v tom, že D-ring vazba, podobná, jako v šanonech, je otevírací. Nemusíš proto tvořit chronologicky, stránky můžeš různě přehazovat a pohodlně máš na stoje jen jednu stránku, kterou vložíš do alba až hotovou. Klasické album s kroužkovou vazbou má zase nádech nostalgie a je také levnější. 

Velký přehled velikostí alb s komentáři design teamu najdeš v článku ZDE.

 
  • Řadit dle:
  • 218 položek celkem

Stránka 1/19

Další produkty