Novinka výhodná sada

Sada samolepek formát A5 - Pojďme slavit

PA1449
Neohodnoceno

Papírové samolepky z kolekce Pojďme slavit / Let's celebrate

 
  • 345 Kč 35 Kč –10 %
    256,20 Kč bez DPH
  • (10 ks) Skladem
310 Kč
Kategorie: SAMOLEPKY
 

Papírové samolepky formátu A5 jsou vytištěné na samolepkový papír vysoké gramáže 250 g. Můžeš je tak použít na jakékoliv papírové tvoření i na desky fotoalb a krabičky, na různé dárkové předměty. Budou krásnou ozdobou každého fotoalba, přáníčka nebo visačky na dárku. Můžeš je použít i na výrobu party doplňků nebo zápichů do dortů.

Balení obsahuje všech 5 druhů samolepek z kolekce Pojďme slavit - obrázkové, s českými ručně psanými texty,  s anglickými ručně psanými texty a dva archy barevných abeced. 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: