Novinka

Washi páska - Pojďme slavit/ Balónky

PA1423
Neohodnoceno

Washi páska z kolekce Pojďme slavit/ Let's celebrate

 

  • 65,29 Kč bez DPH
  • (>10 ks) Skladem
79 Kč
Kategorie: washi pásky
 

Japonská washi páska s motivy balónků z kolekce Pojďme slavit na zdobení fotoalb, diářů, deníků, Bullet journalů, přáníčka nebo na balení dárků.

Ozdob si s ní svůj diář, scrapbookové album nebo přáníčka. 

Velikost 1,5 cm x 10 m.

Design Silvie_Art

 

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích: VŠECHNO ZBOŽÍ, OZDOBY, washi pásky, NOVINKY, SEZÓNA A TÉMATA, JARO, LÉTO, NAŠE KOLEKCE, Pojďme slavit/ Let's celebrate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: