Novinka

Scrapbookový papír - Pojďme slavit/ #07 Barevné proužky

PA1446
Neohodnoceno

Oboustranný vzorovaný papír na scrapbook o velikosti 12" x 12" (30.5 x 30.5 cm)

 

  • 21,49 Kč bez DPH
  • (>10 ks) Skladem
26 Kč
Kategorie: VZOROVANÉ PAPÍRY
 

Papír na scrapbooking vhodný na výrobu fotoalb, minialba, scrapbookové stránky, přáníčka a Project Life stránky, ale i krabičky, párty výzdobu a spoustu jiných papírových projektů.

Papíry Papero amo mají vysokou gramáž, takže je můžeš použít také na krabičky a obálky. Tiskneme je kvalitní ofsetovou metodou.

  • oboustranný scrapbookový papír o velikosti 12x12 (30,5 x 30,5 cm)

  • kolekce Pojďme slavit/ Let's celebrate od Silvie_Art

  • vyrobeno v Čechách

  • vysoká gramáž 250g/m²

  • Acid and Lignin Free

O scrapbookové kolekci Pojďme slavit

Ve světě, kde jsou okamžiky prchavé a vzpomínky mizí, je na zachycení životních oslav něco hluboce krásného. Od narozenin po svatbu, od promoce po výročí, každá příležitost má své vlastní kouzlo a čeká, až bude zachována. A jak lépe zvěčnit tyto okamžiky než prostřednictvím scrapbookového fotoalba? 

Seznamte se s kolekcí Pojďme slavit, jejíž každá součást vám pomůže vyprávět příběhy radosti, lásky a oslav. Je o kráse životních milníků a spojení s těmi, na kterých záleží nejvíc. Jak budete pak listovat stránkami fotoalba, které vytvoříte s pomocí této kolekce, budete cestovat svými emocemi. Zářivé barvy a roztomilé motivy zvířátek znovu oživí vzrušení z narozeninové oslavy nebo jiných setkání s přáteli a rodinou.

Naše nejnovější kolekce ale není jen o velkých událostech, použijete i na výrobu takových maličkostí, jako jsou přáníčka nebo visačky na dárky a nebo na zachycení malých radostí ve vašem životě v denících.

Ty nejlepší okamžiky totiž stojí za to znovu a znovu prožívat a oslavovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: