content_copy

SCRAPBOOKOVÁ ALBA a KAPSY

ALBUM NA SCRAPBOOKING představuje větší prvotní investici, ale do kvalitního alba se nejen vyplatí investovat (největší „držáci“ jsou koženková), ale hlavně ti na nějakou chvíli (nejčastěji na rok) bude stačit, než se zaplní - a poté vydrží i roky prohlížení.

Před jeho nákupem tě čekají dvě rozhodnutí:

  • jakou velikost/formát
  • a zda budeš chtít tvořit tzv. Project life KAPSIČKOVÝ SYSTÉM nebo KLASICKÉ STRÁNKYProject life je způsob vedení alba, kdy vkládáš do dělených kapes fotky a kartičky. Naproti tomu klasické scrapbookové album má velké stránky v celkových kapsách.

 

Oba typy KAPES – dělené a celkové – je možné v jednom albu kombinovat stejně jako oba styly vedení alba. Pokud tě láká spíše kapsičkový systém Project life bude nejjednodušší zvolit klasické velké album 12x12 palců (rozměr kapes 30,5x30,5cm). Pokud chceš dělat spíše klasické stránky, pak kromě tohoto čtvercového formátu máš možnost zkusit i menší obdélníkový formát 8,5x11 palců. Obě tato velká alba se hodí na zaznamenávání všech událostí v průběhu roku, tedy na jakousi rodinnou kroniku.

Pokud chceš vytvořit album z dovolené, svatební album nebo třeba průřez prvním rokem miminka či chceš album jako dárek, můžeš zvolit některé formáty hotových minialb: 15x20cm (6x8“), 10x15cm (6x4“) a 10x10cm (4x4“). Tato alba mají stejně jako ta veliká kroužkovou vazbu a jsou k nim k dostání jak celkové tak i dělené kapsy. V posledním letech získávají na oblibě také cestovatelské deníčky (Traveller's notebook) – úzké obdélníkové notýsky, které se hodí nejen na zážitky a fotky z cest. Velký přehled velikostí alb s komentáři design teamu najdeš v článku ZDE.

 
  • Řadit dle:
  • 239 položek celkem

Stránka 1/20

Další produkty