Novinka POSLEDNÍ KUS

RAZNICE na rožky - 3 in 1 Journal Corner

2137-093
Neohodnoceno

Raznice na deníkové rožky


  • 255,37 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
309 Kč
Kategorie: výsekové raznice
 

VAESSEN CREATIVE - 3 in 1 Diagonal Punch

S touto raznicí rohů deníku můžete děrovat tři různé rohy pouze jedním děrováním. Vytvářejte záložky, rejstříkové šipky nebo štítky se zaoblenými rohy. Udržujte svůj plánovač, deník nebo zápisník pořádek, přesně tak, jak to máte rádi. Díky třem různým možnostem této rohové děrovačky poskytuje nástroj spoustu možností pro použití s ​​papírem, kartonem, fotografiemi a dalšími. Vytvářejte štítky, štítky a vstupenky nebo zaoblujte rohy vizitek, pozvánek, fotografií, pohlednic, stránek výstřižků a dalších papírových řemeslných projektů, abyste jim dodali krásný povrch. 

Návod na použití:
Děrovač rohů deníku se snadno používá a rohy děruje bez námahy. Zasuňte jeden hrot papíru do děrovače, dokud se nedotkne okrajů, a zatlačte rukojeť dolů. Tím získáte pěkně vyražený roh. Rohová děrovačka je vhodná pro papír o gramáži 120 až 250 g/m2. Chtěli byste děrovat tenčí papír? Potom použijte list silnějšího papíru, například 160 g/m2, spolu s tenkým papírem, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

 

Velikost raznice: 7,4 x 6,3 x 3,5 cm

 

 

.

 

 

 


Tento produkt naleznete v těchto kategoriích: VŠECHNO ZBOŽÍ, DIÁŘE A CESTOVNÍ DENÍČKY, diářové doplňky, ŠABLONY A RAZNICE, výsekové raznice, POMŮCKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: