VÁNOCE JAK VYŠITÉ

Od středy 27. 11. 2019 až do konce roku vkládáme do objednávek velmi speciální vánoční dárek. Pamatuješ, jak jsme kdysi dávno vyšívali stromečky? Pro velký úspěch této akce jsme se rozhodli vytvořit nové a ještě krásnější kartičky. A samozřejmě s tím i něco vyhraješ!
 
  
VÁNOČNÍ SOUTĚŽ
 
  • Vyšij si vločku, která je natištěná na kartičce (barevnou kombinaci si zvol podle sebe!). Vzorek prošíváš tak, aby byl vyšité z druhé strany kartičky a textová část kartičky byla zadní stranou.

  •  S vyšitou vločkou vyrob přáníčko, vyfoť ho a pošli nám jej email atelier@paperoamo.cz do 10. ledna 2020.

 

SLEVU 15% NA OBJEDNÁVKU značky PAPERO AMO

... máme pro všechny, kteří kartičku vyšijí, vyrobí přáníčko a do emailu nám pošlou fotku! My ti obratem pošleme kód na slevu, ať můžeš nakoupit klidně ještě před Vánoci :)

 


   
  • Jestli se chceš pochlubit ostatním, budeme jenom rádi. Na INSTAGRAMU použij hastagy #vanocejakvysite a #paperoamo.
  • Pojď inspirovat taky kamarádky v naší FACEBOOKové skupině a pochlub se hotovým dílem. Všechny zaslané fotky vystavíme v lednu na blogu.

 

NAŠE TIPY NA VYŠÍVÁNÍ

 

- napřed si obrázek naděruj. Nejlépe šídlem, ale my to děláme třeba pomocí špendlíku do nástěnky :) Z jehly pekelně bolí prsty. 

- nadírkovat z obrázkové stránky, otočíš a zarovnáš si hrbolky, které ti vznikly děrováním.

- vyšívej ideálně z druhé strany obrázku, ať si můžeš vybrat jinou barvu bavlky, než je naše vločka. 

- ROZHODNĚ nedělej dírky přesně na konci každého křížku, ale v mezeře MEZI křížky. Do jedné dírky pak budeš vyšívat dvakrát. Nedělej dvě dírky vedle sebe, roztrhne se ti to. 

- při křížkovém vyšívání je důležité dodržovat systém, aby byl jeden křížek jako druhý. To znamená, že vždy vyšíváš stejně - třeba z levého horního rohu do pravého. A takhle u každého křížku. 

- a vždycky platí... je to RUČNÍ PRÁCE a ZÁBAVA, tak to hlavně vyšij tak, aby tě to bavilo. 

 

 
PŘEJEME TI VÁNOCE JAK VYŠITÉ!