RODINNÝ STROM ŽIVOTA

PASTROM1
Neohodnoceno

STRÁNKA SE STROMEM ŽIVOTA. 

Stačí dolepit fotografie a originální dárek je na světě!

 

  • 45,45 Kč bez DPH
  • Na dotaz
55 Kč
Kategorie: leporela a malé formáty
Položka byla vyprodána...
 

Sada na výrobu rodinného stromu života. 

Hotový rodinný strom můžeš nechat zarámovat jako dárek nebo ho můžeš použít jako úvodní stránku to tvého scrapbookového alba. 

Je na tobě, jaký zvolíš postup - nejstarší členové rodiny můžou začínat od kmene nebo je můžeš umístit úplně nahoru do koruny. Oboje bude dobře. Snaž se umístit jednu generaci potomků zhruba do jedné linie. Ale hezčí to bude, když to nebude jako podle pravítka.

 

BALENÍ OBSAHUJE:

  • scrapbookovou čtvrtku s předtištěným stromem v jemných pastelových barvách
  • jeden aršík samolepek se štítky a ptáčky na dekorování. 

 

TIP 1: Začni přípravou fotek. Ideální jsou černobílé, výsledek bude decentní a vyhneš se starostem, aby měli všichni členové barvy zhruba stejnou "pleťovku". Fotky si uprav a vytvoř si v některém z online editorů koláže z šesti malých čtvercových fotek. My rádi používáme Picmonkey nebo BeFunky, který je zdarma.

TIP 2: Z vytištěných fotek vystříhni nebo vysekni kolečka nebo třeba hexagony - ty vypadají taky dobře. Pokud nemáš malou kruhovou raznici, nevadí, zvládneš to i kružítkem nebo si můžeš pomoct kotoučkem washipásky, který si obkreslíš. Jsi přece kreativní!

TIP 3: Pak už jen rozmísti fotky, popiš štítky. V aršíku je jich 14 kusů. Jestli je to na tvoji rodinu málo, můžeš si samolepky dokoupit. Nebo můžeš jeden štítek použít pro manžele a fotky přes sebe lehce překrýt a spojit jedním štítkem (Petr + Pavlína).

 

VYROBENO V ČR

Design: Lucie Šindelková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: