DOPRAVA A PLATBA

SLEDUJ NÁS


 

RYCHLÝ KONTAKT

+420 739 727 207

+420 721 830 517

(po - pá 8.00 - 17.00)

info@paperoamo.cz

celé kontaktyVŠE O PAPERO AMO » Doprava a platba

Způsoby dopravy a platby

Balík na poštu 70,- Kč

Balík do ruky 70,- Kč

Zásilkovna 49,- Kč

Osobní odběr v Uh. Hradišti 0 Kč (převzetí po telefonické dohodě, nemáme kamennou prodejnu)

Doporučeně KIT KLUB PAPERO AMO 35,- Kč na 1 ks kitu - JEN PRO ČLENY

SLOUČENÉ OBJEDNÁVKY 70,- Kč

Balík na poštu SLOUČENÉ OBJEDNÁVKY 70,- Kč

Balík do ruky SLOUČENÉ OBJEDNÁVKY 70 Kč

 

ZÁSILKOVNA

Společnost Zásilkovna.cz provozuje nejširší síť nezávislých výdejních míst v České republice a na Slovensku. Princip je jednoduchý - ze seznamu výdejních míst Z-Point si vyberete to, které Vám nejlépe vyhovuje a my Vaši objednávku na vybranou pobočku necháme doručit.
Zásilkovna má svoje pobočky na 146 místech po celé republice a na Slovensku.
Informaci o uložení objednávky na cílovou pobočku obdržíte prostřednictvím SMS zprávy na uvedený telefon. K vyzvednutí budete potřebovat pouze číslo objednávky a doklad totožnosti. Úložní doba je maximálně 7 dní.

 

SLOVENSKO

 

Osobní odběr ZÁSILKOVNA SR 79 Kč/3,53 EUR

Kurýrem na adresu 120 Kč/4,53 EUR

 

 


 

SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK

Zboží z našeho eshopu si můžete průběžně rezervovat průběžnými objednávkami. Funguje to tak, že klasicky objednáte zboží a v posledních krocích objednávky zvolíte jako způsob dopravy "závazná rezervace". Zboží Vám budeme rezervovat po dobu 30 dní od Vaší první objednávky v řadě. Ve chvíli, kdy budete chtít řadu objednávek ke sloučení ukončit a zboží poslat, nám do poslední objednávky v řadě napište do poznámky "ODESLAT" a zvolte způsob dobravy a platby. Pokud tak neučiníte ve lhůtě 30 dní, řadu objednávek Vám ukončíme my a pošleme výzvu k převodu na účet. Pokud zrušíte závaznou rezervaci, vyhrazujeme si právo neumožnit další rezervaci zboží.

Výhodou tohoto systému je úspora na poštovném a jistota pro Vás, že zboží, které se Vám líbí a může být jen v omezeném počtu pár kusů, Vám nevyprodáme.

Informace pro členy Clubu Papero amo - pokud budete chtít poslat rezervaci s Vaším kitem, u kterého máte poštovné 35 Kč, odpočítáme Vám tuto částku od poštovného sloučených objednávek tak, aby celková cena za dopravu takové zásilky byla opět jen 49 Kč(v případě Zásilkovny) nebo 70 Kč (v případě České pošty).


Způsoby platby

Převodem na účet bez poplatku

Platba při převzetí bez poplatku (Uherské Hradiště)

Platba na dobírku Česká pošta 40,- Kč

Platba na dobírku Zásilkovna 12,- Kč, SK 25,- Kč

Rychlý bankovní převod 0 Kč

Platební kartou 0 Kč

Prostřednictvím Gopay úštu 0 Kč