Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SLEDUJ NÁS


 

RYCHLÝ KONTAKT

+420 739 727 207

+420 721 830 517

(po - pá 8.00 - 17.00)

info@paperoamo.cz

celé kontaktyVŠE O PAPERO AMO » Co je to PROJECT LIFE?

Project life je nový způsob organizace ve scrapbookingu, a byl vytvořen pro zjednodušení celého procesu dokumentování Vašeho života.Přidejte se k nám!


Nepotřebujete lepidlo, nůžky, pomůcky a žádné speciální nadání. Produkty z kategorie "Project life" za Vás udělají všechnu práci a Vy budete mít více času na zaznamenávání všech skvělých okamžiků s Vašimi blízkými. Systém Projectu life umožňuje vytvořit více vzpomínkových stránek v kratším čase.

Project life je o VAŠEM ŽIVOTĚ. Ať je jaký chce. Ať už jste v jakémkoliv věku, rodinné situaci nebo žijete jakýkoliv způsob života. Project life byl vytvořen proto, aby pomohl každému uchovávat jeho vzpomínky za pomocí fotografií v albu. Užívejte si života a dokumentujte ho!

Tento skvělý přístup ke scrapbookingu přitahuje ty, kteří ještě nikdy žádnou scrapbookovou stránku nevytvořili, ale i ty, kteří mají se scrapbookingem bohaté zkušenosti. Nemusíte se už nikdy cítit provinile, že nestíháte držet krok s přibývajícími fotografiemi ve Vašem šuplíku a nemáte čas tvořit scrapbookové stránky.

Project life je tak jednoduchý, že se z něj stal revoluční systém ve scrapbookovém průmyslu. Všechno, co potřebujete je album, plastové kapsy do alba a journalingové kartičky. Kombinací fotografií a Vašich vzpomínek s těmito základními produkty budete schopni dokumentovat Váš příběh bez zbytečného stresu a výsledkem budou kompletní a krásná alba plná vzpomínek.

Díky Projectu life si budete moci připomínat Vaše každodenní příběhy, oslavy, výzvy, a všechny velké momenty v albech, která budete milovat.


Jak můžu Project life používat?

Možná budete chtít své vzpomínky uchovávat chronologicky a zaměřit se jen na pár fotografií za měsíc a vytvořit si tak album, ve kterém bude pěkných pár let pohromadě. Nebo bude každá Vaše stránka věnována nějaké události nebo tématu (svátky, dovolení, narozeniny, škola, atd.) a vůbec nebudou uspořádány podle data. Můžete si vytvořit album jen a jen na historické fotografie Vaší rodiny nebo z Vašeho dětství.

Můžete být i trochu více ambiciózní a zakládat do alba fotku z každého dne nebo týdne z celého roku. Výsledkem takového snažení je unikátní pohled na Váš každodenní život - TADY A TEĎ. Něco malého každý den. Pokud se Vám tato myšlenka líbí, doporučujeme následující postup: jeden layout (dvě stránky) za týden, ale ne nutně fotografii z každého dne. Znamená to, že budete fotografovat všechny malé i velké okamžiky Vašeho života a schovávat si suvenýry a vzpomínkové předměty (pokud budete chtít). Místo toho, abyste se zavazovali k jedné fotografii denně, prostě jen posbíráte vše, co budete chtít ukázat z daného týdne. Možná budete mít více fotek z více dní, možná budou Vaše fotky z jednoho dne v týdnu - na tom nezáleží. Tento přístup je méně náročný a na konci roku budete mít album, které ukazuje Váš život takový, jaký doopravdy je právě teď.

 

 

Project life můžete použít na cokoliv chcete.

Nejdůležitejší ze všeho je uvědomit si, že s Projectem life budete uchovávat vzpomínky SNADNO. Pokud ho budete využívat na té nejzákladnější úrovni, máte velkou šanci držet krok s přibývajícími dny, týdny a vzpomínkami - pokud je to Váš cíl. A stále budete mít úžasné album.

Samozřejmě můžete být kreativní tak moc, jak jen chcete. Mnoho lidí si svá Project life alba zdobí a přidávají ještě něco extra. To vše uvidíme v novém roce od našeho Design teamu, který bude tvořit Project life s Vámi!

Základem jsou však stále jen PL kartičky. Balení obsahují kartičky s nadpisy, journalingové kartičky na Vaše poznámky a vzpomínky k fotografiím. Každá journalingová kartička má na zadní straně krásné vzory či obrázky - to pro případ, že k fotografii nic připsat nepotřebujete.

 

ZAČÍNÁME

Budete potřebovat

1. ALBUM

Pokud budeš dělat album stylem "2 strany na jeden týden", jedno album ti vydrží na půl roku. Vejde se do něj totiž 26 kapes, což je takové maximum, co album unese. Pokud bys dělala jeden týden na jednu stranu, můžeš mít album i na celý rok /pokud nebudeš příliš zdobit.

2. Project life KARTIČKY

Kartičky můžeš používat designové (se vzory a obrázky či texty), nebo jen journalingové (ty s místem pro tvé texty)

3. KAPSY do alba na kartičky a fotografie

Kapsy a jejich rozdělení - to je kapitola sama pro sebe :) Nejpoužívanější a tím pádem i nejoblíbenější je klasický DESIGN A.

 

Top 5 důvodů proč všichni milují Project Life

Šetří čas a Vaše nervy.

Organizace a design Projectu life Vám usnadní práci. Na rozdíl od tradičního scrapbookingu nemusíte přemýšlet nad tím, kam umístíte fotografie, jaký papír použijete, jaké ozdoby se budou hodit. Vše je už dopředu vyřešené - Vy jen musíte přidat své fotografie a journaling (poznámky).

Už žádné pocity viny.

Pryč jsou ty dny, kdy jste se cítili provinile, protože jste nic nedělali s vašimi fotografiemi, nebo s fotografiemi Vašich dětí. Teď je konečně můžete dostat z počítače, a do formátu, který si můžete užít. Project life udělal uchovávání fotografií a vyprávění příběhů snadnější a zábavnější.

Vylepšíte své dovednosti.

Vědomí toho, že Vaše fotografie a vzpomínky budou uchovány jednoduše v Projectu life Vám pomůže zaměřit se na zlepšení Vašich fotografických a literárních schopností.

Skvělá kvalita za skvělou cenu.

Všechny produkty od společnosti American Crafts a Becky Higgins jsou té nejlepší kvality a zároveň je u nás vždy najdete za rozumnou cenu.

Je to terapeutické.

Ať už budete své fotografie a příběhy přidávat denně, týdně, měsíčně nebo jen občas, pomůže Vám to ujasnit si Vaše priorit a uvědomíte si, jaké úžasné lidé, věci a chvíle jsou součástí Vašeho života.

 

 

Project life může být vším, čím chcete. Zaznamenávejte jednoduše své všední dny, buďte kreativní, a uchovejte vzpomínky pro sebe i pro své blízké.