SLEDUJ NÁS


 

RYCHLÝ KONTAKT

+420 739 727 207

+420 721 830 517

(po - pá 8.00 - 17.00)

info@paperoamo.cz

celé kontaktyVŠE O PAPERO AMO » Doprava a platba

Způsoby dopravy a platby

 

Zásilkovna 59,- Kč

DPD kurýr 80,- Kč

Osobní odběr v Uh. Hradišti 0 Kč (převzetí po telefonické dohodě, nemáme kamennou prodejnu)

Balík na poštu - Česká pošta 100,- Kč

Balík do ruky - Česká pošta 100,- Kč

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1.500 Kč doručované v rámci České republiky - platí pro Zásilkovnu a DPD. Doprava zdarma neplatí na sloučené objednávky.

 

ZÁSILKOVNA

Společnost Zásilkovna.cz provozuje nejširší síť nezávislých výdejních míst v České republice a na Slovensku. Princip je jednoduchý - ze seznamu výdejních míst Z-Point si vyberete to, které Vám nejlépe vyhovuje a my Vaši objednávku na vybranou pobočku necháme doručit.
Zásilkovna má svoje pobočky na 146 místech po celé republice a na Slovensku.
Informaci o uložení objednávky na cílovou pobočku obdržíte prostřednictvím SMS zprávy na uvedený telefon. K vyzvednutí budete potřebovat pouze číslo objednávky a doklad totožnosti. Úložní doba je maximálně 7 dní.

SLOVENSKO

Zásilkovna SR 97 Kč/3,53 EUR

Kurýrem na adresu 120 Kč/4,53 EUR


SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK

Zboží z našeho eshopu si můžete průběžně rezervovat průběžnými objednávkami. Funguje to tak, že klasicky objednáte zboží a v posledních krocích objednávky zvolíte jako způsob dopravy "závazná rezervace". Zboží Vám budeme rezervovat po dobu 30 dní od Vaší první objednávky v řadě. Ve chvíli, kdy budete chtít řadu objednávek ke sloučení ukončit a zboží poslat, nám do poslední objednávky v řadě napište do poznámky "ODESLAT" a zvolte způsob dobravy a platby. Pokud tak neučiníte ve lhůtě 30 dní, řadu objednávek Vám ukončíme my a pošleme výzvu k převodu na účet. Pokud zrušíte závaznou rezervaci, vyhrazujeme si právo neumožnit další rezervaci zboží.

Výhodou tohoto systému je úspora na poštovném a jistota pro Vás, že zboží, které se Vám líbí a může být jen v omezeném počtu pár kusů, Vám nevyprodáme.

 

Způsoby platby

Převodem na účet bez poplatku

Platba při převzetí bez poplatku (sklad Uherské Hradiště)

Platba na dobírku 40,- Kč

Platba na dobírku Zásilkovna 15,- Kč, SK 25,- Kč

Rychlý bankovní převod 0 Kč

Platební kartou 0 Kč

Prostřednictvím Gopay účtu 0 Kč