content_copy

FOTOALBA

SCRAPBOOKOVÉ ALBUM se dělí na kategorie podle velikostí. Ale rozdíly jsou i v materiálech! Můžeme je tak zařadit do tří hlavních skupin. 

1. KOŽENKOVÁ ALBA - naše nejoblíbenější. Nespornou výhodou je její odolnost. Vydrží polití nápoji při prohlížení a zvládne i zašpinění od zvědavých dětskýhc ručiček. Album stačí prostě otřít vlhkým hadříkem. Koženková alba jsou většinou prošívaná a velice pevná. Nenajdete i nich ale žádné divoké vzory - bývají většinou jednobarevné. Ale o to lépe se pak hodí do interiéru. Klasickými výrobci jsou WeR Memory Keepers nebo pestrobarevní Doodlebug.

2. LÁTKOVÁ ALBA - designů není moc, ale zato jsou v nabídce moc pěkné vzory. Nevýhodou je složitější údržba, je třeba dávat větší pozor na to, aby se album neušpinilo. Většinou si je vybíráme pro jejich neodolatelné barvičky. Najdete je tu. 

3. PAPÍROVÁ / KARTONOVÁ ALBA - nejlevnější alba na scrapbooking, jsou vyrobena z pevného kartonu, který je potištěný, popř. lakovaný. Alba v této variantě nevydrží horší zacházení - snadno se odřou. Na rozdíl od koženkových alb ale nabízí velikou škálu krásných vzorů a tak občas taky neodoláme. Nejčastěji tato alba vyrábí firma American Crafts.

 
  • Řadit dle:
  • 101 položek celkem

Stránka 1/9

Další produkty